Ікони Божої Матері «Призри на смирення».

29 вересня, в день вшанування ікони Божої Матері «Призри на смирення» у Свято-Вознесенському храмі міста Бобринець, було звершено святкову Божественну літургію.
Божественну літургію очолив настоятель Свято – Вознесенського храму протоієрей Володимир Чутора.
Настоятелю храма спів служили;
– прот.Євгеній Гуменюк – благочинний Компаніївського благочинія; – прот. Міхаїл Андрішко – настоятель храма преп.муч. Евдокії; – прот. Володимир Хлистик – настоятель храма Свят. Миколая Чудотворця; – іер. Сергій Шевченко – настоятель храма вел. Муч. Дімітрія Солунського; – іер. Олександр Чутора – клірик Свято – Вознесенського храма; – Олександр Гнатюк – настоятель Спасо – Преображенського храма.
Після читання Святого Євангелія прот. Євгеній Гуменюк звернувся з пастирським словом в якому в привітав зі святом Матері Божої. Прот. Євгеній розказав про чудо відображення на склі ікони божої Матері в Свято – Введенській чоловічій обителі м. Києва. Про турботу Пресвятої Богородиці за молящихся до неї людей, про надання допомоги просяним так само і в вашому храмі знаходиться копія ікони Божої Матері «Призри на смирення» і дивлячись на ікону я бачу ту подяку яку ви приносите до Пресвятої Богородиці. Ікона не прославлена Святим Синодом, ні як чудотворний образ, ні як місточтимий но ви получаючи допомогу прославляєте і благодарите Пресвяту Богородицю своїми пожертвами.
На сугубій єктенії були виголошенні особливі прохання про любов та мир в країні нашій, а після сугубої ектенії настоятель храма прот. Володимир підніс молитву за мир в Україні.
Після заамвоної молитви відбувся хресний хід зі шанованою іконою Божої Матері «Призри на смирення» навколо храму.
По завершені Божественої літургії благочинний Компаніївського благочинія прот. Євгеній Гуменюк привітав настоятеля храму протоієрея Володимира Чутора з днем ієрейської хіротонії, до привітань приєдналися прихожани та гості. Також Гребень Лариса Олександрівна – начальник відділу культури і туризму, вручила настоятелю подяку від кіровоградського обласного музею за гостинність та теплий прийом.